Úvodní strana Družina

Družina

Vítejte na stránkách naší družiny. V naší družině si zakládáme na přátelském prostředí, snažíme se dětem zpříjemnit čas, který následuje po vykonané práci ve škole a rozmanitými činnostmi je odreagovat, zároveň pobavit, někdy i hravou formou napomoci k získání nových poznatků.

Jsme rádi, že je o družinu velký zájem. Dětem se zde věnuje sedm plně kvalifikovaných členů pedagogického sboru. Díky péči vedení školy je naše družina dobře vybavena i po materiální stránce a skýtá tak dětem opravdový prostor pro rozvoj jejich fantazie, navozování prvních dětských přátelství, elementární přípravu na jejich budoucí život.

Vítejte tedy u nás. A čas od času nezapomínejte ani v dospělosti na moudro našich babiček: "Kdo si hraje, nezlobí". Děkujeme Vám za návštěvu našich stránek.

Vychovatelský sbor ŠD

Citáty

„Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdo si na to pamatuje.“ (De Exupéry)
„Kdo nikdy nebyl dítětem nemůže se stát dospělým.“ (Chaplin)