Školní knihovna

Školní knihovna funguje na naší škole již od jejího otevření. Díky předcházejícímu i současnému vedení školy, které si uvědomuje význam čtenářské gramotnosti, obsahuje knižní fond v řádu tisíců knih. Žáci zde najdou příručky, encyklopedie, cvičebnice, testy a beletrii pro všechny věkové kategorie. Jsou zde zastoupeny také všechny žánry literatury.  Žáci sami mohou ovlivňovat  zakoupení nových knih.

Kontakt – Mgr. Kateřina Kapounová, tel. 734798201 (vzdělávací programy, výpůjční služba čtvrtek)

– Bc. Marta Štantejská, tel.731892175 (výpůjční služba pondělí, úterý, středa a pátek)

Knihy jsou půjčovány zdarma na 1 měsíc, ale není problém si kteroukoliv po předchozí domluvě ponechat i déle.

Otevírací doba 2021/2022

SEZNAM KNIH