Úvodní strana Aktuality Vedení parlamentu navštívilo 4. a 5. ročníky

Vedení parlamentu navštívilo 4. a 5. ročníky

V pondělí 11. dubna 2022 navštívilo vedení žákovského parlamentu třídy zastoupené na plénu školního parlamentu. V případě prvního stupně se jedná o čtvrté a páté ročníky. Vedení parlamentu se při krátké návštěvě dětem představilo a předalo kontakty na žákovský parlament. Prostřednictvím těchto kontaktů je možné podávat náměty, připomínky, dotazy. V diskuzi zaznělo zhodnocení školního dotazníku „Mapování školy s žákovským parlamentem“. S výstupy z šetření bude dále pracováno. Za parlament třídy navštívili Adéla Medunová, předsedkyně a první místopředseda Kryštof Kočí.

V pátek 22. dubna 2022 navštíví vedení parlamentu třídy druhého stupně. Návštěva se koná v rámci třídnických hodin OSV. Mladé poslance také čeká setkání s vedením školy. Návštěva jídelny a školní družiny. Termíny setkání budou upřesněny v nejbližším období.

<< FOTOKRONIKA 2020/2021 - 2. POLOLETÍ

7 ve třídě 2022 >>