Halloween 2019

Ve čtvrtek 31.10. se v naší škole konalo zábavné odpoledne na téma HALLOWEEN.

Dne 31. října se po obědě začala rozléhat od naší školy hudba, která dávala okolí najevo, že začíná tradiční akce HALLOWEEN - DÝŇUJ - DRÁTUJ - PROGRAMUJ. Kdo se vydal na průzkum, aby zjistil, co se vlastně ve škole děje, určitě nelitoval. Kromě tradičních činností, jakými jsou drátkování, dýňování, malování na obličej, společné bubnování a slámování, jsme odhalovali tajemství programování OzoBotů, vyráběli roztomilé ptačí budky ve školní dílně a originální záložky do knížek ve školní knihovně. Dále jsme obdivovali mozaikování a smaltování, sledovali moštování a ochutnali řadu vynikajících dýňových pokrmů, které pod pedagogickým vedením připravili žáci v moderně vybavené školní kuchyňce. Po setmění se někteří odvážlivci vydali na strašidelnou stezku odvahy nebo sledovali filmové představení.
Jako mávnutím kouzelného proutku se po rozsvícení nádherně vydlabaných dýní ještě více rozzářily oči všech přítomných. A o to přece jde - umět se radovat a předávat radost druhým.  Veliké poděkování patří všem, kteří tento rozmanitý program s láskou připravili a až do večerních hodin zajišťovali jeho hladký průběh.