Den naruby 2019

V pondělí 1. 4. se na naší škole učilo naruby

V pondělí 1. 4. se na naší škole konal projektový den. Běžná dopolední výuka byla rozdělena na dva bloky. V prvních dvou hodinách si žáci mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je být učitelem. Totéž platilo i naopak. Učitelé usedli do lavic a alespoň na chvíli si užívali výměnu rolí. Výuka probíhala ve veselém duchu a nevšední okamžiky si všichni aktéři budou určitě ještě dlouho pamatovat. Po velké přestávce následovala spolupráce mezi vylosovanými třídami. Žáci prvního a druhého stupně se vzájemně obohatili o návyky, s nimiž se seznámili v programu I ve mně je lídr. Jednotlivé třídy si připravily originální vystoupení, kterými zpestřily netradiční aprílové dopoledne. Každý z nás si mohl ověřit, jak je zodpovědný, jestli umí plánovat, zda ví, co je pro něho nejdůležitější, jestli dokáže vycházet dobře s druhými a zároveň nezapomíná na sebe.

Petra  Mihulková